Кървавата саморазправа между съученици била заради момиче?

9001
2

Полицията е задържала 16-годишния Кристиян от столичното 23 СОУ "Фредерик Жолио-Кюри", който наръга днес съученика си Димитър на 17 години.

Припомняме, че към 10 часа в полицията е получен сигнал за конфликт между двама ученици в района на столичното училище.

"По първоначални данни, спор между тях провокирал по-младия да нанесе рана с нож в крака на 17-годишен, след което се уплашил и избягал", съобщават от пресцентъра на МВР.

Димитър е откаран в болница за преглед, без опасност за живота. Полицаи са предприели незабавно издирване на Кристиян, който скоро е открит в квартала и задържан.

По непотвърдена информация кървавата саморазправа е станала заради момиче.

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Полиция и криминалисти блокираха ВиК-Несебър след зрелищни арести...
Купувачите на луксозните апартаменти вече искат две или три парко...
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо


Виж още: