Извънредно: От полунощ днес носенето на маска става задължително!

73754
228

От полунощ тази вечер носенето навън на предпазна маска или в краен случай шал става задължително. Това съобщи на извънреден брифинг в МС премиерът Бойко Борисов, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Очаква се министърът на здравеопазването да издаде съответната заповед. Неносенето на маска ще се санкционира. 

Следващите две седмици ще бъде много трудно, каза Борисов. Той помоли за празниците хората да останат по домовете си, въпреки че църквите не са затворени. Самият Борисов щял излезе на двора в къщата си в Банкя в нощта на Великден и ще каже: "Христос Воскресе!".



Виж коментарите (228)
Още новини от Национални новини:
9 май е дата на поражение, а не на триумф за България
Разместване при най-големите банки след приемането на еврото в Бъ...
Американско семейство: В САЩ едва свързвахме двата края, в Българ...
Ангел Кунчев: Ще хвърлим тонове отрови в природата с нищожен ефек...
Боби Борисов: Спирам със салатите по заведенията, за няколко лист...
Румен Радев раздаде първите задачи на министрите си още днес


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).