Изтече видео от катастрофата с много коли близо до "Витошка"!

В социалните мрежи се появи видео от катастрофата с много коли на бул. "Витоша", която стана в късните часове на вчерашния ден.

На него се вижда как виновният шофьор се врязва с бясна скорост в паркираните коли. Припомняме, че по информация на свидетели той е твърдял, че е карал само с 50 км/ч. Видимо от кадрите - това е лъжа.

 "Държеше се нагло и предизвикателно. Смееше се през цялото време. Към полицаите се държеше все едно не е виновен. Обясняваше, че се е движел с 50 км/ч и не знае какво е станало", разказа пред медиите свидетел.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: