Има намушкан тийнейджър след свадата в столичен мол!

Има намушкан тийнейджър след свадата в Мол София. Припомняме, че "Фокус" първи съобщи за напрежение в търговския център.

Около 19:20 часа тази вечер на 3-тия етаж на мола възникна хаос. Чуваха се крясъци и деца започнаха да тичат по ескалаторите. Първоначално посетителите и служителите на мола си помислиха, че става въпрос за шега, но минути по-късно момче започна да предупреждава, че е станал голям бой.

"Не се качвайте горе!", крещеше момчето и побърза да излезе от търговския център. 

Малко по-късно на място пристигна екип на полицията, а след това и линейка. 

От свои източници медията ни научи, че има намушкан тийнейджър, който е бил откаран в болница.

Все още няма официална информация за случилото се от СДВР.

"Фокус" потърси органите на реда, но към момента няма връзка с тях.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Срокът изтича: Какво се случва с левовете ни след 1 юли?
Видео от мястото на ПТП-то с трима загинали на АМ "Тракия"
2 жени загинаха в тежко ПТП, 5 трупа за броени часове
Повече пари за над 163 000 пенсионери у нас
Две деца и мъж са загиналите на магистрала "Тракия"
Трима загинаха на АМ "Тракия"!


Виж още: