Дянков: До десет дни горивата ще започнат да поевтиняват

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (38)
11:36 / 24.07.2011
2923
До десет дни цените на горивата у нас трябва да започнат да падат, прогнозира в Ямбол вицепремиерът и министър на финансите Симеон Дянков, цитиран от БНР. Голямото потребление в световен мащаб е причина за високите цени в момента, посочи той. Министърът обеща държавна намеса, ако забележи отклонения от световните цени.

Ако видим, че в България примерно, цената се увеличава, докато на други места започва да пада, веднага ще се намесим.

Дянков обеща идващата зима да е по-добра от сегашната финансово и икономически. Той посъветва българите да повярват, че сме извън кризата и вече могат вече да харчат, а не да спестяват.


Виж коментарите (38)
Още новини от Национални новини:
Медицинските сестри протестират: Искат възнаграждения, равни на 1...
Експерт: Човек, пенсионирал се през 2020 г., получава с 30% по-ни...
Един загинал при катастрофа между лек и товарен автомобил
Икономист от Пловдив: Големите вериги трябва вече да започнат да ...
Проф. Дуранкев: В България имаме чудесни възможности за увеличени...
Банкер: С плащането в евро ще бъдат намалени загубите за граждани...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).