Двама ранени след бой между шофьори във Варна

7560
2

Шофьори във Варна се биха с дървени пръти след размяна на реплики.

Екшънът се разиграва днес малко след 13.00 часа на булевард "Република" и приключи с двама пострадали, съобщава Varna24.bg позовавайки се на "Нова ТВ".

Две коли се засичат, спират, от тях излизат по двама мъже.

"Ние слязохме, искахме да им кажем просто да не се занимават с нас, защо ни засичат. Те обаче излязоха, едното изглежда в якето си имаше някакъв дървен сап. С нещо удари първо шурея, после мен ме удариха в гръб. Викам да шурея да се прибираме и изведнъж получих удар по гърба. в окото, сцепиха ми веждата, и брадичката", разказа един от потърпевшите.

44-годишният шофьор е със счупен нос и му предстои болнично лечение.

Нападателите, на 19 и на 21 години, са задържани.

От полицията изясняват как точно се е стигнало до конфликта.

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Автомобил се завъртя и се заби в мантинелата на магистрала "Траки...
На косъм: Пловдивски шофьор с брутална маневра
Бивш министър за "Баба Алино": Страшно много институции са си зат...
Обявиха за национално издирване 17-годишната Никол Русинова
Месец след встъпването на кабинета Радев: Протестиращи викаха "Ос...
Мистерията на Портата към отвъдното над Казанлък


Виж още: