До дни започва изплащането на еднократните помощи на пострадалите от наводненията

4252

Агенцията за социално подпомагане създаде организация за прием и обработка на заявления-декларации за отпускане на еднократна помощ на пострадалите от наводненията. Помощта ще засегне лица и семейства от община Карлово и община Марица, съобщиха от институцията.

Отпуснатите еднократни помощи ще бъдат преведени по банковите сметки на хората, заявили изплащане на помощта по банков път на 19.09.2022 г. Лицата, заявили изплащане чрез "Български пощи“ ЕАД, ще могат да ги получат в посочения от тях пощенски клон в периода от 19.09 до 26.09.2022 г.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
България държи златна карта: Президентът разкритикува Европейския...
Роми обявиха война на наркодилърите в столицата
Наш черноморски курорт заприлича на Чернобил
Двама мъже са между живота и смъртта след брутални сцени на наш п...
"Повел съм хора към мечта, а не към реалност": Ивелин Михайлов са...
Пак проблеми по АМ "Тракия" от София към Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).