Бус, натъпкан с бежанци, катастрофира на АМ "Тракия", шестима са в болница

7308
3

В събота около 15.35 часа на автомагистрала "Тракия", км 316 в посока София, самостоятелно катастрофира, блъскайки се в разделителната мантинела на двете платна и преобръщайки се на пътното платно, товарен автомобил "Ивеко 35 С 11", със софийска регистрация.

При пристигането на екипите на "Пътна полиция", водачът не е открит на местопроизшествието, но в товарния отсек на автомобила са открити 21 нелегално преминали, самоопределящи се, като граждани на Афганистан, Пакистан и Ирак. Шестима от нелегални преминалите са настанени за лечение в МБАЛ - Ямбол с множество травми и наранявания, а останалите петнадесет са прегледани в МБАЛ - Сливен и впоследствие предадени на служители от Районно управление - Карнобат.

Работата по случая продължава от служители на Районно управление - Карнобат.

Виж коментарите (3)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: