Брутално автомеле, джип застина отвесно

13354
3

Джип "Хюндай" полетя от паркинг и падна в съседите рано тази сутрин в София. Оглушителен трясък днес събудил хората в сградите около бул. "Христо Смирненски" 62. По последна информация возилото паднало от близо 2 метра, където било паркирано, и се стоварило на булеварда.

Оказало се обаче, че не се касае за нелеп инцидент. Живеещите наблизо разказват, че на паркинга имало джип БМВ, който рязко потеглил, удряйки няколко коли, пише "Дарик". Накрая бутнал и джипа "Хюндай" и го избутал през ръба на площадката. След това БМВ-то минало и през няколко заграждения и изчезнало. На място пристигнали полиция и застрахователи за изясняване на случая.

Виж коментарите (3)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: