Бременна жена и още трима пострадаха при катастрофа на АМ "Струма"

4044

Четирима души бяха ранени в тежка катастрофа между два автомобила край село Джерман на магистрала "Струма" в района на Дупница, съобщи БГНЕС. Сигналът е подаден около 15.10 часа.

Ударили са се два автомобила - "Нисан" със софийска регистрация и "Опел" с румънска. Румънският автомобил е излетял от пътя в участък, където няма мантинела, спуснал се е по ската и продължил 80 метра, след което спрял.

Българскaта кола е останала в канавката след румънската. От румънския автомобил в болницата в Благоевград са откарани трима пострадали. Бременна жена, най-вероятно от българския автомобил, е закарана в болницата в Дупница.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: