Борисов във Фейсбук: Честит празник на всички храбри българи!

4770

Премиерът Бойко Борисов направи извънредно включване на живо в профила си във Фейсбук. От кабинета си, застанал пред редица икони, лидерът на ГЕРБ заяви: "Честит празних на всички храбри българи. На славната ни армия, на всички момчета и момичета, които пазят морето, небето и границите ни. Поклон пред техния труд, мъжество, героизъм и себеотрицания. Ще направим всичко възможно да живеят достойно и да имат по-добър социален статус".
"Днес е един от най-хубавите православни празници - Свети Георги. Честито и на нашата православна църква и на всички именници, които носят това славно име - да са ни живи и здрави, каза Борисов. - Още веднъж: Честит празник и Бог да пази България!", завърши премиерът.



Източник: Монитор
Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Българи за километричните опашки: Гърците не са виновни!
Няма хора по Черноморието ли? По-добре вижте това!
Борисов в Раковски: Радев заслужава да бъде поздравен
Трима служители на АПИ са в болница след тежък инцидент
Луиза Григорова: Всеки знае по-добре от теб как да си гледаш дете...
Експерти констатираха множество мазутни топчета на нашето море


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).