Борисов: Ако президентът имаше повече отговорност от премиера, щях да се кандидатирам

4730

Ако президентската власт имаше повече отговорност от премиерската, щях да се кандидатирам за президент. Това заяви на бургаското пристанище премиерът Бойко Борисов, предаде репортер на Burgas24.bg.

Той каза още, че е приел ултиматума на Нинова. Според него президентските избори ще бъдат вот на доверие или недоверие.

"Готов съм на промени в правителството, ако партньорите ни искат нещо да се оптимизира. Ако се представим зле на изборите, нямаме право да говорим за управляваща партия. 
Преди няколко години ние бихме БСП на евроизборите, много ги бихме, а те останаха да управляват още година и половина и се направиха, че не го виждат. Ние не искаме това да се случва."

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: