Министър-председателят Бойко Борисов пристигна на изненадваща среща в Бургас, предаде репортер на Burgas24.bg. Веднага след пристигането си, Борисов се насочи към кабинета на кмета Димитър Николов, където е вече час. Причината за визитата му все още е неизвестна, но по всичко личи, че посещението е неофициално. Вчера премиерът и Димитър Николов бяха в района на Сакар планина, където лично инспектираха борбата с огненото бедствие.