Бой с бухалки в столично заведение

4799

Четирима мъже с бухалки нахлуха в столично заведение и нападнаха един от клиентите. Инцидентът се разиграл в рамките на няколко минути пред погледите на посетителите. Според разкази на свидетели между тях имало конфликт преди инцидента.

Пострадали са няколко души, които са откарани в "Пирогов", но нараняванията им не са сериозни. По информация на Нова тв един от мъжете е със счупена ръка. Нападателите са избягали с две коли в неизвестна посока. На мястото на инцидента са изпратени полицейски и медицински екипи. Започнало е разследване. Двете коли и нападателите се издирват.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: