Благородна инициатива предлага безплатен превоз за абитуриенти

6736

Благородна инициатива предлага безплатен превоз на абитуриенти с ограничени финансови възможности. Кампанията започна от Варна и се разпространи из цялата страна. Историята на Кристиян, който отиде на бала си с метро, ражда идеята. Така преди дни Младен Петров създава "Фейсбук" групата "Да помогнем поне за ден".
Откликват всякакви хора - и с луксозни лимузини, и със стари коли. Цветелин ще отдели един ден от времето си и от разходите за колата. "На мен не ми коства нищо и искам да помогна на човек, който е в затруднение, в неравностойно положение да се усмихне, да се порадва така, както съм се радвал аз на моя бал", споделя той.


Доброволци се свързват с класните ръководители, които най-добре знаят кои са нуждаещите се. В групата предлагат и безплатен грим, прическа, маникюр, костюми и рокли. Желание да помогнат са изявили вече близо 2500 души.



Източник: bTV
Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Българска делегация на аудиенция при папа Лъв XIV за 24 май, Миха...
Борисов след свалената охрана: Вече съм свободен гражданин
Демерджиев към Борисов и Пеевски: Имате ресурси, пазете се сами
Прекратиха охраната и на Бойко Борисов
НСО свали охраната на Делян Пеевски
Митничари откриха в товарно помещение на камион хиляди фалшиви др...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).