"Баш майсторът" пасти да яде! Ето какво направи нашенец, нает да ремонтира апартамент

14132
3

Българин, уволнен заради лоша работа по ремонта, за който бил нает, разигра сценки като от филма "Баш майсторът" в северноиталианския град Биела. Според местните медии двама жители от града наели българин за ремонтните работи в апартамента си. Те дори платили билета от България на майстора, след което купили и всички материали по ремонта. Недоволни от работата му и от начина, по който вървял ремонтът, двамата го уволнили. 
"Баш майсторът" получил отказ да му бъде платен обратният билет за България, след което решил да си отмъсти по запомнящ се начин. Отмъкнал целия материал на стойност 10 000 евро и буквално разбил целия апартамент, който ремонтирал. Не пожалил и електрическата инсталация. Помислил и за водопроводната - в нея поставил гъста пяна. Срещу майстора сега е заведено дело за кражба и нанесени тежки щети.



Източник: в. "24 часа"
Виж коментарите (3)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: