Атентаторът от Ансбах бил измамен от български адвокат

4718
3

Мохамед Далеел - атентаторът от Ансбах твърди, че е жертва на измама, която го е оставила на улицата, съобщава Balkan Insight, цитиран от "Фокус".

През есента на 2013 г. Далеел е разказал пред БНТ, че е дал 200 долара на адвокат, за да бъде изведен от център за бежанци и да получи възможност да бъде регистриран на частен адрес в българската столица София, където да живее. Вместо това обаче Далеел е бил отведен в център за бежанци в софийския квартал "Овча купел".

"Мъжът ми даде несъществуващ адрес. Сега аз нямам никакви условия за живот. Приятели от бежанския център в "Овча купел" ми дават храна и вода, които им остават от помощите", твърди Далеел в записа.

Виж коментарите (3)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: