30 км от пътя Разлог - Пловдив в окаяно състояние

3180
1

Повече от 30 километра от пътя Пловдив-Разлог през Якоруда са в окаяно състояние. Всеки ден през участъка минават колони от автомобили, а шофьорите рискуват живота си заради огромните дупки и рушащ се мост. Мостът заплашва да се срути всеки момент. Вечер пътят е неосветен, а маркировката е единственият ориентир за шофьорите.

От областно пътно управление не отрекоха, че участъкът е опасен. Но не дадоха и надежда за скорошен ремонт, защото няма пари.

И докато се намерят пари за цялостна реконструкция на отсечката, хората се надяват да се направи поне частичен ремонт - да закърпят дупките и да укрепят моста.



Източник: btv
Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: