21-годишен с "Лексус" яхна с бясна скорост три коли

Автор: Пламена Николова
Коментари (11)
10:26 / 09.03.2020
16630
21-годишен шофьор с лек автомобил "Лексус" сътвори невиждана картинка минути след полунощ във Варна, научи Varna24.bg.

Снимки от невероятната каскада, при която младият "състезател" е успял да яхне няколко коли и да ги потроши, публикува Тихомир Вутов в групата "Виждам те КАТ-ВАРНА".

Сигнал за произшествието е подаден в 00,10 часа снощи. Инцидентът е станал по бул. "Княз Борис I" малко след Горчивата чешма в посока Варна. 

Предполага се, че младежът се е движил с превишена скорост, при което е загубил контрол над автомобила си и първоначално се е блъснал в бордюра. При удара е спукал гума, опитал се е да овладее ситуацията, но неуспешно, преминал е през пътя и е връхлетял върху паркираните автомобили, обясниха за медията ни от пресцентъра на полицията. 

"Мойсторът" на каскадата и пътуващото с него момиче по чудо са се отървали невредими. Няма и други пострадали при инцидента, допълниха от пресцентъра на полицията във Варна. 

Според коментари на очевидци в групата, младият шофьор се е движил със скорост около 160-170 км/ч.

Виж коментарите (11)
Още новини от Национални новини:
Божидар Божанов: Това, което направи президентът, го тълкувам кат...
Финансист: Ще започне да се вижда съвсем ясно как разходите много...
Евродепутат: Действията на президента Радев нямат отражение нито ...
Възрастен българин май ще постави рекорд за брой години като голя...
Съборът на БЛС: Не може да се очаква европейско здравеопазване с ...
Наталия Киселова: Нека да видим какво ще съдържа искането на през...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).