20-годишният син на покойния Чочо се върна у нас завинаги

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
19:23 / 13.01.2024
27512
Христо Владовски, син на покойния музикант от "Тангра" Чочо Владовски и внук на флейтиста Христо Владовски, вече се върна да живее в България. Той дълги години се подвизаваше в чужбина.

"Помня родния си баща как ми припяваше: "Този град, в който аз съм роден, за мнозина навярно е скучен...". Много го обичах", казва Христо, който е единственият наследник на прочутата фамилия.

Баща му, както и чичо му Трошан Владовски вече са покойници. Единственото дете на чичо му - Лия Лабел, популярна певица в Щатите, катастрофира с гаджето си и почина на място преди шест години.

Виж коментарите (0)

Още по темата (6980):
07.04.2025 Лечков - дядо за пример
06.03.2025 "Един за друг" приключи
04.03.2025 Галена прибира 1 милион лева
22.01.2025 Звезда от Hell's Kitchen пусна сватбени снимки с ревльото Виктор от "Биг Брадър"
04.12.2024 Собственикът на римската вила, където се е заснел първият български филм за възрастни, е получил сносен хонорар
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
Още новини от Национални новини:
Полицаи издирват трети ден 78-годишен мъж, изчезнал от Хвойна
Управител на месарница: Цената за половин или цяло агне е 30 лв. ...
Аутопсията на 7-годишното дете от село Литаково е готова
Сайтовете на НАП, Агенция "Митници" и МЕУ се сринаха
Адвокатът на Иван, обвинен в зверското убийство на Магдалена: Мом...
Предлагат промени при болничните


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).