20-годишни поляци биха охранител, трошиха и буйстваха на Златните

5750
1

На 28.07. т.г., около 02:30 ч. , край бар в к.к. "Златни пясъци" двама 20-годишни туристи от Полша са извършили непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред и изразяващи явно неуважение към обществото, състоящи се в разрушаване на имущество на заведението, нанасяне удари на охранител, отправяне на обидни думи. 
Извършителите са оказали съпротива на полицейските служители при задържане им. Лицата са задържани за срок до 24 ч., материалите са докладвани на прокурор от ВРП, образувана е преписка по УБДХ, в съдебно заседание на двете лица са наложени глоби.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: