19-годишна софиянка с "Ауди" се блъсна в автобус на пътя Созопол - Бургас

6467
3

Вчера, около 16.30 ч. по пътя Созопол - Бургас, на около 100 метра преди разклон "Росенец", настъпва ПТП между "Ауди ТТ", със софийска регистрация, управлявано от 19-годишната Х.К. от София и автобус "Мерцедес", с бургаска регистрация, собственост на "М-Бус" ООД, управляван от 59-годишния М.С. от Бургас.

От ПТП-то пострадала е водачката на лекия автомобил, която е отведена в МБАЛ "Дева Мария", с фрактура на пръст, без опасност за живота.

Причини за пътния инцидент: поради движение на л.а. "Ауди" с несъобразена скорост при навлизане в десен завой и загуба на контрол над лекия автомобил, същият се блъска в мантинелата и отново връщайки се на пътното платно, се блъска в автобус "Мерцедес". От втория удар аудито излиза извън платното за движение.

Виж коментарите (3)
Още новини от Национални новини:
Алибегов: Снимки в 3 ч. сутринта клеветят Черноморието
Арестуваха шефовете на ВиК - Несебър за подкуп
Бившата полицайка Симона Радева утре влиза в затвора в Сливен
Очевидец на АМ "Тракия": Синът ми видя всичко отблизо
Патриарх Даниил подкрепи Радев за санкциите срещу Кирил
Изписаха от болницата треньора, пострадал в тежката катастрофа на...


Виж още: