Пред погледа на повече от стотина сеирджии и засилена полицейска охрана тази сутрин започнаха да бутат незаконните постройки в "Източен". Операцията по премахването на незаконните постройки стартира в "Столипиново". Ламаринен павилион падна пръв под погледа на кмета Петър Петров, който лично ръководеше операцията.
От него бяха изкарани печка, домакински уреди и една дузина чували с картофи. Собственикът на павилиона е неизвестен за властите в "Източен". До две седмици в целия район трябва да бъдат премахнати десетки незаконни обекти. Според кмета Петър Петров тези действия на администрацията имат оздравителен характер.
По традиция сеирджиите отново поставиха въпроса за липса на работа сред ромите, а собственици на магазини, които редовни си плащат таксите към кметството, бяха доволни, че администрацията премахва нелоялната им конкуренция.
Източник: ПОТВ








bramin
на 15.05.2012 г.
Сега като гледам тази снимка се сещам,че тази бутка я направиха преди около 2м.Дали не е било предвидено за пияр акцията на кмета Петров? Ще изпратя някои да огледа и да видим дали само този павилион е изчистен. Преди години същите мурафети правеше и сегашният ни кмет Тотев,когато и той уж чистеше квартала от незаконни постройки.Тогава бутнаха само една конюшна и циганина се похвалил,че му платили за да се съгласи.Естествено имаше камери,медии че виждате ли как Тотев си върши работата.Днес всичко си стои непроменено в Столипиново от години,че даже и нови палати никнат.Няма да се учудя и сега да има такива циркове.
герги
на 15.05.2012 г.
Малко е!Цялата циганска "столица"да я няма!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Зарко Илиев
на 15.05.2012 г.
Касови апарати, вързани с НАП имат ли или това важи само за българите?
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!