Директорът на ДГ "Вяра" е уволнила свои служителки заради системни кражби. Освободени са две готвачки и домакинката на детското заведение. Това разказа за Plovdiv24.bg кметът на район "Южен" Борислав Инчев.
Засега е установено, че жените са изнесли 10 килограма месо и 2 килограма риба от кухнята. Установено е още сериозно надписване в количествата на дадени продукти за сметка на други.
"Още в момента, в който директорката дойде при мен и ми показа снимки, я посъветвах да се обърне и към полицията", коментира Инчев. Случаят в момента е в ръцете на органите на реда.








onetwo
на 12.03.2018 г.
Мръсни мизерници! Не знам какъв изрод трябва да бъде човек, за да вземе храната на децата! Да гният в ада!
Mimi Trifo Nova 1
на 11.03.2018 г.
крадливия и 10 хил евро да получава пак ще краде
Mimi Trifo Nova 1
на 11.03.2018 г.
сефте- още по Тошово време се крадеше - лелите си тръгваха от градината или яслата с пълни чанти в двете ръце и едва ходеха
двк
на 11.03.2018 г.
То хубаво ама,всички ядат от детските храни, без да им се полага.И лелките,и госпожите и директорката.Готвачките и домакинята са изнесли 10 кг. месо и два килограма риба, ама за колко време?За два дни или за две години?А това което взимат директорките за "класирането" на децата брои ли се за "актив"? И все виновни цаците.Директорките са недосегаеми защото са хора на наши хора.
Boris Tunchev
на 11.03.2018 г.
мизерията води до това, да откъснеш залъка на чуждото дете , за да нахраниш своето, айде лаенето да започне сега
Elmira Kostieva 1
на 11.03.2018 г.
Само уволнение ли?Е браво,но това е България!
Nikolai Anastasov 2
на 11.03.2018 г.
ТО НИЩО НОВО ПОД СЛЪНЦЕТО ТО СЕ ПРИСВОЯВАШЕ И ПО ТАТОВО ВРЕМЕ ПРИСВОЯВА СЕ И СЕГА
Mariana Strumenlieva
на 11.03.2018 г.
даскалиците да не ядат, да не пият вода и да не ходят до тоалетна- ще ви удовлетвори ли?
crock hunter
на 11.03.2018 г.
ако взимат нормални заплати няма да им се налага да се излагат по този начин,не ги оправдавам но при заплата 450+ лв ги разбирам
Ilka Vakrilova 1
на 11.03.2018 г.
Не занижен ,изобщо го няма !
Kolin
на 11.03.2018 г.
Да крадеш от залъка на децата е престъпление!Готвачки сега има много,не е проблем да се сменят.
Nadejda Atanasova 2
на 11.03.2018 г.
Не ги оправдавам,но тези хора са от работещите бедни, получавват смешни заплати!
Мария Георгиева 12
на 11.03.2018 г.
Покажете ги,та да се знаят!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!