Няколко шофьори се опитаха да хвърлят прах в очите на пътна полиция и да се разминат с глобите, но удариха на камък, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
На 22 юли с постановление на прокуратурата в Карлово е започнато досъдебно производство срещу 42-годишен жител на село Войнягово. Седмица по- рано мъжът бил спрян с автомобила си за проверка по линия пътен контрол,но представил пред служители на РУ Карлово фалшива книжка.
Две бързи производства са започнати срещу водачи, управлявали в едногодишен срок от наказване по административен ред, след като свидетелствата им за управление са били отнети за извършени нарушения. 38-годишен водач на "Ваз"- чужда собственост, е спрян за проверка на разклона на село Иван Вазово, община Калояново. Шофьорската книжка на водача била отнета на 11 септември 2019г, но мъжът продължил активно да шофира.
За същото престъпление – управление на МПС след отнето свидетелство, в ареста на РУ Труд е задържан 18 годишен жител на гр. Баня. Водачът е управлявал лек автомобил "Мерцедес" в едногодишен срок от наказанието му по административен ред.








Angel Vanq Yordanovi
на 27.07.2020 г.
Педярруги
Nadya Mihovska 1
на 27.07.2020 г.
Ц
Павел Паскалев
на 26.07.2020 г.
Браво. По едно бързо и всичко е точно.
Georgi Iliev 8
на 24.07.2020 г.
Да няма боб да им хвърлят я
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!