На 18.12.12 от 11 ч. в зала №9 на Окръжен съд - Пловдив ще се проведе първото и най-голямо събитие на Европейската асоциация на студентите по право - България, клон Пловдив за тази учебна година. Състезанието "Симулация на съдебен процес" е по формата на международното ELSA Moot court competition.
Този проект се осъществява със съдействието на Юридическия факултет към ПУ (който тази година отбелязва своята 20-годишнина от създаването си), ръководството на Окръжен съд - Пловдив и Студентски съвет към ПУ.
Симулацията ще бъде на наказателен процес и всички участници в делото ще бъдат разиграни от студенти по право от различни курсове.








Анонимен
на 15.12.2012 г.
Ще има студенти със прокурорски и съдийски тоги и студенти с белезници... Иначе снимката е от Симулация на съдебен процес проведена в Кутаиси, Грузия.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!