"31 изпита. 35 000 ученици. 1 месец. В рамките на едва един месец успешно проведохме общо 31 изпита – НВО и ДЗИ за 4., 7., 10. и 12. клас в област Пловдив. Това беше безпрецедентна логистична и организационна операция, която включи:
- 35 000 ученици,
- хиляди учители, директори и експерти,
- стотици училища и зали,
- и транспорт на изпитните материали до София – след всеки изпит.
Всичко това изискваше прецизност, координация и огромна отговорност. Благодаря на всички, които вложиха сърце, умения и енергия, за да гарантираме спокойствие, сигурност и справедливост за учениците.
Това е не просто организация – това е екипна работа на високо ниво!
Паралелно с това, екипът на РУО – Пловдив продължи да изпълнява всички останали дейности, свързани с нашите функции и отговорности – без прекъсване и без компромиси в качеството.
Благодаря на всички колеги, които направиха това възможно!
Сега е време за тишина, слънце, море и малко заслужен отдих", съобщи шефката на РУО Пловдив Иванка Киркова.








Амбър от Коту
на 25.06.2025 г.
Г-жо Киркова, защо все още държите на работа човек като д-р Ирена Душкова или като директорката на ОУ Кочо Честименски, или .... Половината училища в Пловдив са с директори психопати! Заради такива неграмотници като вас, качествени хора от системата си тръгват или въобще не искат да дойдат! Всички там сте дебелокожи рептили! Ами бившата директорка гонена няколко пъти Симеонова? Тази какво прави въобще в системата?
Бунтовникът с каскет
на 23.06.2025 г.
НЕуважаума г-жо Киркова, Убеден съм, че Вашата нарцистична особа следи коментарите и в този ред на мисли... Скоро очакваме добре познатата стратегия – след като учениците от малките населени места отказват да отидат да учат в Пловдив, директорите ще ходят по домовете, за да не преподават на празни чинове през новата учебна година. От врата на врата, с рекламна брошура и сладки: „Здравейте, ние сме от училището с 42 двойки на матурата – бихте ли се записали при нас? Даваме и грамота за храброст.“ Ако не стане с убеждаване, ще пробват с баклава. Или с ваучер за сянка. Нищо, за едни може, а за други - не може. Да живее лятото! Cheers от кабинета на реалността!
мунчо2
на 23.06.2025 г.
къде в черно море ли ...ти да не си пила газ бе моме
BultrasDortmund
на 23.06.2025 г.
"Постиженията" на поредното безсмислено държавно чучело. Какви ли пасквили и дитирамби във фейса трябва да пишат сами за себе си работещите в частния сектор, за които няма почивка, но пък за сметка на това ежемесечно внасящи данъци, за да може армията от самовлюбените безсмислени калинки като нещото от снимката, да ходят на почивчици уморени от нищоправене по цял ден.
Илиян Н С
на 23.06.2025 г.
С парите на Инвалидите ! Кито Държавата ! Не Иска да им Изплати !
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!