Реститутка влезе в конфликт с протестиращите срещу правителството на Пламен Орешарски, видя репортер на Plovdiv24.bg. Докато множеството, несъгласно със сегашното управление на държавата, се събираше до фонтана с пеликаните на Центъра, жена се приближи към тях и се развика.
По думите й, имала наематели в сградите в съседство и всекидневното присъствие на протестиращите на мястото, придружено с музикален, според думите й, "нецензурен" съпровод, пречело на търговците наоколо. След размяна на реплики и от двете страни, тя си тръгна.
Всичко това се случи под музикалния съпровод на песните на Добри Чинтулов като "Къде си вярна ти любов народна" и други.
Протестиращите обмислят да тръгнат към централата на БСП на ул. "Кръстьо Пастухов". Първоначалната им идея за затваряне на големи пътни артерии и част от магистрала "Тракия" отпадна в хода на разговорите.








Гал
на 11.10.2013 г.
Аз съм от сградата на "РЕСТИТУТКАТА", която всъщност е управител на сградата и защитава наемателите си, един от които съм и аз. Това е една страхотна жена. Един от най -почтените хора с които съм работила. А олигофрените които по цял ден седят на центъра, за да свалят правителството на Орешарски са с психически отклонения, не ме разбирайте погрешно аз не съм за правителството на Орешарски или Борисов. Положението е нетърпимо в офисите ни след 16 часа, то е викане, обиди срещу гражданите. Преди ден, два излизам от офиса и гледам една жена с прегракнал и завалян глас не спира да крещи "Боклуци елате бе, елате нали Пловдив е син, защо не се спирате, страх ли ви е комунисти мръсни", две момченца по на 14-15 години се спряха и взеха да се смеят и тя взе да им вика и на тях "Комунисти мръсни смеете ли ми се?" . Елате, вижте и тогава говорете е мнението ми към всички които са решили да коментират.
Интелектуална Пловдивска
на 11.10.2013 г.
Много странни са тия реститути!Как навремето дедите са придобили имотите,никой не пита.ами че то като сега-2-ма -3-ма наистина свястни и будни за търговия,но всички други от далавери,защо им ги върнаха,все едно сега на всички мутри да им вземат имотите,защото очевадно са придобити незаконно,а после да им ги върнат.
Kiro_BG
на 10.10.2013 г.
Ами на тази реститутка и пожелавам червените боклуци да и вземат имотите ПАК за да няма проблем с наемателите!!!!!!!!!!!!!!!!!
ti_1000
на 10.10.2013 г.
Ситуацията в България е трагична никой не отрича...жената (няма значение каква е) напълно и подкрепям мнението, от както я има тази шатра там на протестиращите лично на мен и на хората които работят на главната улица, не ми е никак приятно да им слушам наистина нецензурираните думи и непрекъснати кавги...все пак се опитваме да работим (разбирам ги и в частност ги подкрепям, но трябва да се редуцират нецензурираните изрази и провокации).
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!