Организирана престъпна група за изработване на скимиращи устройства, магнитни карти и софтуер за незаконно теглене на суми у нас и в страните на Европейския съюз, е разбита от полицията. Успешната операция е проведена от служители на секторите "БОП" в областните дирекции на МВР в Пловдив, Пазарджик, Хасково, Ямбол и Бургас, координирана от Европол.
Повече подробности ще бъдат огласени на специална пресконференция утре.
Разбиха група, източвала пари от сметки у нас и в чужбина
© Plovdiv24.bg






