Днес в район "Северен" ще се проведе улов на безстопанствени кучета, съобщи директорът на ОП "Зооветеринарен комплекс" д-р Марчо Дулев. Акцията започва в района на Малкия Гигант.
Погват уличните кучета в "Северен"
© Plovdiv24.bg
Днес в район "Северен" ще се проведе улов на безстопанствени кучета, съобщи директорът на ОП "Зооветеринарен комплекс" д-р Марчо Дулев. Акцията започва в района на Малкия Гигант.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!