Весела Дешева, чийто 15-годишен син бе намерен мъртъв, показа най-тъжната снимка, която една майка може да сподели. Това тя направи в личния си фейсбук профил. Също вчера и отново в социалната мрежа сестрата на момчето разплака всички с думите, които посвети на покойния си брат.
"Такъв беше Иван - жизнерадостен, вечно усмихнат, щур и забавен... До това лято, когато се срещна с нови хора и нещо се промени…“, написа почернената майка.
Пловдивската юристка Весела Дешева сподели и некролога на момчето й и допълни: "Поклонението на скъпия ни Ванко ще бъде в Гробищен парк Карлово на 20.12. от 11,00 ч., а погребението - от 12,00 ч.“.








dogeiv
на 20.12.2019 г.
Слаб контрол и общуване от срана на близките му, след като други са променили съзнанието на момчето това лято!
Чопър
на 20.12.2019 г.
Най тъжното е,че мъката се "простира" във Фейсбук,като все едно си проскаш гащите.За щяло или нещяло информираме от жалейка до коледните сърми там.Все си мисля,че И това е причината за подобни нещастия.Преждевременни отчуждения.Раснат поколения "обгрижвани" от родители киснещи във Фейсбук.За всяко нещо се залита в социалната мрежа.Като,че ли на някой живота му принадлежи там.Все едно не може да запазиш мъката или радоста в себе си...трябва да си я изперИ.
Сергей Пройчев
на 20.12.2019 г.
Бог да го прости детето.Не мога да си представя как са родителите му.
Не се сърди
на 19.12.2019 г.
Бог да го прости, не плачете радвайте се, че Господ го взима при него във царството Божие!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!