Опашки се извиха пред Общината в "Тракия", видя Plovdiv24.bg. Жителите на квартала решиха да направят регистрация по настоящ или постоянен адрес, след като кметът на района Костадин Димитров обяви, че служба ГРАО ще работи извънредно днес и утре – 21 и 22 март 2020 г.
Припомняме, че решението беше взето във връзка със заповедта на министъра на здравеопазването Кирил Ананиев, с която се въвеждат нови противоепидемични мерки, считано от 00:00 часа на 21.03.2020 г. и за удобство на гражданите.
Необходимите документи за адресна регистрация са: лична карта и нотариален акт на жилището. Ако имотът не е на името на лицето, което ще се регистрира, е нужно присъствието на собственика, който лично да декларира съгласие или с нотариална заверка. Ако регистрацията е в имот на близък по права линия, не е необходима декларация от собственика на имота.
Всички подробности за необходимите документи могат да се видят на сайта на район "Тракия" – Община Пловдив на адрес: https://trakia-plovdiv.bg/uslugi/otdel-grao
Издаването на удостоверения и регистрацията ще става при спазване на всички обявени мерки – гражданите трябва да носят предпазни маски, да влизат само след покана от дежурния, а отвън да изчакват на дистанция от 2 метра един от друг.
Съгласно заповедта на здравния министър оpгaнитe нa MВР opгaнизиpaт ĸoнтpoлнo- пpoпycĸaтeлни пyнĸтoвe нa вxoднo-изxoднитe пътищa нa oблacтнитe цeнтpoвe и извъpшвaт пpoвepĸa нa цeлтa нa пътyвaнeтo нa гpaждaнитe.








Димитър Македонски
на 22.03.2020 г.
гражданите се водят че живеят на село нормално е а някои тарикати се водят по селата зада плащат по малки данъци това е България за съжаление
gost43
на 21.03.2020 г.
Това е мангалската сган на Пловдив тези хора не искат да спазват закона на нашата държава България и с своята безмозъщност и безотговорност застрашават друг човешки живот.Щом празните глави не искат да спазват правилата ще играе тоягата предлагам в всички цигански махали Тракия Шекер махала и Столипоново да има полицейска патрулка и всеки циганин които излезе от къщата си 5000 лева и 5 години затвор само така ще им дойде акъла в празните им глави жалко ще заради тези хора страдаме ние нормалните българи
Манол Узунов
на 21.03.2020 г.
Селендури в атака.
жител
на 21.03.2020 г.
Е нещо полезно най накрая да регистрираме селяните и наемите на черно.
Kasapa
на 21.03.2020 г.
"Селото се оказа тъкмо във града..."
Ivan Tolev 1
на 21.03.2020 г.
A сега дави видя наеми на Черно
Anna Boneva
на 21.03.2020 г.
А така!!!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!