Заместник-кметът по образованието и културата Петя Гогова заминава в неделя (29 ноември) за гр. Щендал в Германия, където ще се проведе семинар за международен обмен на опит.
"Спазвам заповедта на кмета Славчо Атанасов да не се харчат пари за командировки и ще пътувам, защото организаторите поемат разходите по 3-дневната командировка, като вече изпратиха самолетни билети", обясни Петя Гогова.
На тридневния форум ще бъде договорено сътрудничество между пловдивската ЦДГ "Мирослава" и немската детска градина "Ферберхоф". Целта на посещението е създаване на образователна програма за разработване и финансиране от немска страна на 4-годишен проект за чуждоезиково обучение в пловдивската детска градина. Ще се създадат и образователни програми между градовете Щендал и Пловдив в сътрудничество с Германо-Българско дружество "Саксония Анхалт".








Plovdiv4anka
на 24.11.2009 г.
Гогова прилича на развален, подпухнал леберкез, затова я пращат в Германия. Само незнам защо не изпратят директорката на детската градина, която ще се включи в проекта?! Може би защото Гогова говори по - добър Немски :)
Ракетчик Матросов
на 24.11.2009 г.
Гогова и всички комунисти ги поздравявам с тази песен; [video]http://vbox7.com/play:080b3929[/video]
Gotino momche
на 24.11.2009 г.
Те поемат разходите за път, а командировачните..да не ни заблуждават и ние четем закони...
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!