Ботев загуби с 1:4 от ЦСКА
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:34 / 06.08.2005Коментари (14)1592
©
Ботев Пловдив загуби първата си среща с 1:4 срещу шампиона ЦСКА.

След слаба игра през първото полувреме "канарчетата" се оттеглиха с два гола пасив. Попаденията паднаха в самото начало на срещата, когато точни за "армейците" бяха Гийом де Заади във 2-рата минута и Гъргоров в 8-та.

След почивката "канарчетата" се активизираха и буквално натикаха шампионите в тяхната половина, като бързо успяха да намалят резултата с гол на Дормушали Саидходжа в 51-та минута.

Последваха много активни минути на възпитаниците на Ясен Петров, но непростими пропуски направиха Какалов и Стефан Костадинов, а в една ситуация рефера спести червен картон на вратаря на гостите за нарушение извън наказателното поле.

С течение на полувремето "жълто-черните" футболисти отпаднаха физически и за две минути ЦСКА успя да нанесе своя удар.

Първо в 76-та минута Емил Гъргоров отново огорчи вратаря Арсов, след разбъркване в накзателното поле, а две минути по-късно Сакалиев с глава оформи крайния резултат.

СТАТИСТИКА НА МАЧА:
Ботев – ЦСКА 1:4
Стадион Хр. Ботев, 5000 зрители
0:1 – Гийом, 2 мин; 0:2 – Гъргоров, 7 мин., 1:2 – Саидходжа, 51 мин; 1:3 – Гъргоров, 76 мин; 1:4 – Сакалиев, 78 мин
Жълти картони: Й. Минев, Г. Андонов, К. Видолов (Ботев); Е. Хмарук, Т. Силва, Й. Тодоров (ЦСКА)
Съдия: П. Стоянов (Пловдив)
Помощници: П. Чакъров, И. Томов (Пловдив)

0

tapia sadia P.Stoqnov sviri za cska.blagodarenie na nego,4ervenite spe4eliha.ina4e BOTEV zaslujava6e pobedata. ai dnes 6te gi vidim velbajd kak 6te se naserat i omajat sre6tu Levski. predvijdam klasi4eskoto 0:3 AIII KANARIIIII
Jalt Bokluk
0

Kak hubavo vi tragna po voda na zagubi, jalti ubitaci. Vse taka da vi varvi tazi godini. i dogodina pak tam kadeto vi e miastoto v BEEEEE.
Jlyg0 KaHaP4e
0

a we kat sa tolkova veliki 4orbarite 6to ne biha levski we???6to ne biqt liverpool v srqda we!kvo se radvat vse edno sa vkarali na Arsenal a ne na Botev!!ai diviq! neska i buferite 6e duhat supata!!!
Aнонимен
0

Koi kloun e napisal, che e imalo 5000 dushi na stadiona be. Ei maloumnici, tva da ne e saboreniq stadion deto kato se napylniat 2/3 ot nego i pravi 5000
@
0

awe cigani gnusni. 6te vi vidim dneska s/u govedata curvuli mirizlivi. Sigurno 6te ima pove4e sini otvas ne6tanici. @ludia evnuh4e rqzano hodi lusni se ospokoi
Aнонимен
0

kloshari jalki!!!kak moje da se opravdavate sas sadiite?ta te biaha ot Plovdiv i regiona.smeshna rabota...
ludia
0

KAKVO STANA BE PAPAGALI ? NALI MNOGO SE TO4IHTE,MAI SAMO PERU6INA HVAR4I.UMRELI JALTI LAINA !!! MITKO SELSKIA PREZIDENT,PREZIDENT
c7aMa7a!
0

1-vo CSKA vkaraha gol s ruka 2-ro spestiha 1 duspa 3-to sadiite pak bqha 4erveni 4-to CSKA- Centralen Sklad za Kartofi i Arpajik
Aнонимен
0

Botev igra s porednite sadiiski shampioni. Shto ne napishete, che vtoriqt gol e s ryka i che minuta po-kysno ne dade duzpa, kakto i za udarite bez topka koito syshto sa 4erveni kartoni

Изненада: Спартак се раздели с Иван Кочев! Ръководството постави цел пред отбора
Локомотивска подкрепа от Румъния за утрешния мач срещу Левски на "Лаута"