Заразени: Починали: Излекувани: Заразени: Починали: Излекувани: Заразени: Починали: Излекувани:
37016 1453 (3.9%) 30974 425 541 18 222 (4.3%) 398 617 199 611 690 4 249 312 (2.1%) 180 101 722
НачалоФутболТенисБаскетболВолейболДругиДЮШФутзалИнтервюГалерииЛичностиСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (13)
ТЕМА: ВК Марица, сезон 2020/2021

Националката и една от основните волейболистки на шампионките Александра Миланова ще остане в Марица (Пловдив) и през следващия сезон. Талантливата състезателка е в Марица от януари 2018 година и с жълто-синия екип е четири пъти шампион и три пъти носител на Купа България.

С маричанки Алекс участва и в Шампи...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 141
13:12 ч., 11.06.2021 г.
Диагоналът на Марица (Пловдив) Силвана Чаушева остава в клуба и през следващия сезон. Силвана стартира кариерата си именно от школата на Марица,... цялата новина

13:30 ч., 03.06.2021 г.
Една от най-младите състезателки на Марица (Пловдив) - Виктория Коева, подписа първия си договор с клуба. Посрещачката, която е родена на 9 февр... цялата новина

14:23 ч., 28.05.2021 г.
Симона Димитрова се завърна в Марица (Пловдив) и от новия сезон ще помогне на тима за мачовете от Националната волейболна лига, Купа България и ... цялата новина

10:51 ч., 28.05.2021 г.
Посрещачката на Марица (Пловдив) Мирослава Паскова ще продължи кариерата си в Турция. Тя ще играе в отбора на Мерт Груп Сигорта (Анкара). Новият... цялата новина

16:57 ч., 21.05.2021 г.
Старши-треньорът на Марица (Пловдив) Лазар Лазаров вече не е част от клуба. Лазаров изведе маричанки до шампионската титла в НВЛ и Купа България... цялата новина

09:57 ч., 18.05.2021 г.
Спортният директор в детско-юношеската школа на Марица (Пловдив) Владимир Котев ще има нов пост в клуба. Той ще бъде спортен директор в женския ... цялата новина

11:46 ч., 29.04.2021 г.
Най-младата волейболистка на Марица (Пловдив) Ива Дудова подписа своя първи договор с клуба. Младата маричанка премина през всички възрастови гр... цялата новина

13:36 ч., 23.04.2021 г.
Мениджърът на ВК Марица (Пловдив) Борис Халачев направи интересно изказване, коментирайки приключилия състезателен сезон. Както Plovdiv2... цялата новина

14:13 ч., 21.04.2021 г.
Волейболистката на Марица (Пловдив) Кремена Каменова реши да сложи край на състезателната си кариера.

“Искам да отдам цялото си време... цялата новина

10:49 ч., 19.04.2021 г.
Седмата поредна шампионска титла на Марица (Пловдив) направи жълто-сините втория отбор с най-дълго продължила доминация в женското ни волейболно... цялата новина

14:38 ч., 17.04.2021 г.
След края на сезон 2020-2021 в Националната волейболна лига шампионките от Марица (Пловдив) продължиха страхотната си серия без загуба в първенс... цялата новина

11:54 ч., 16.04.2021 г.
Доскорошният старши-треньор на Марица (Пловдив) и селекционер на женския национален отбор Иван Петков спечели требъл с новия си отбор - украинск... цялата новина

11:34 ч., 15.04.2021 г.
Кметът на Пловдив Здравко Димитров - Зико и президентът на Българската федерация по волейбол Любо Ганев връчиха на волейболистките от Марица шам... цялата новина

11:15 ч., 15.04.2021 г.
Президентът на волейболния хегемон Марица (Пловдив) - Илия Динков, обяви, че нищо неочаквано не се е случило, след като неговият тим ... цялата новина

19:59 ч., 14.04.2021 г.
Марица (Пловдив) защити шампионската си титла на България и за седми пореден път триумфира като национален първенец. Тази вечер в пловдивската з... цялата новина

09:24 ч., 14.04.2021 г.
Шампионите и призьорите в Суперлигата по волейбол за мъже и в женската "Демакс лига" за сезон 2020/2021 ще получат уникални медали. Златните, ср... цялата новина

13:45 ч., 13.04.2021 г.
Марица (Пловдив) може да стане шампион в Национална волейболна лига за първи път в Пловдив утре. Маричанки посрещат в реванша от финалните плейо... цялата новина

08:34 ч., 13.04.2021 г.
Марица (Пловдив) започна с чиста победа финалните плейофи за титлата в Национална волейболна лига срещу Казанлък Волей (Казанлък). Маричанки поб... цялата новина

09:56 ч., 12.04.2021 г.
Марица (Пловдив) започва днес финалните плейофи за титлата в Национална волейболна лига срещу Казанлък Волей (Казанлък). Първата среща, която ще... цялата новина

16:25 ч., 09.04.2021 г.
Марица (Пловдив) ще играе срещу Казанлък Волей (Казанлък) във финала на Националната волейболна лига Демакс. Вече са ясни и началните часове на ... цялата новина

19:13 ч., 05.04.2021 г.
Марица (Пловдив) се класира за финалния плейоф в Национална волейболна лига, след като победи Берое (Стара Загора) с 3:1 (27:25, 25:12, 15:25, 2... цялата новина

17:24 ч., 02.04.2021 г.
Марица (Пловдив) спечели първата среща срещу Берое (Стара Загора) от своята полуфинална серия в Национална волейболна лига при жените. Плейофът ... цялата новина

14:47 ч., 01.04.2021 г.
Марица (Пловдив) продължава плейофите в Национална волейболна лига при жените. Пловдивчанки ще играят в полуфиналните плейофи срещу Берое (Стара... цялата новина

15:24 ч., 26.03.2021 г.
Съвсем очаквано, Марица (Пловдив) победи Перун (Варна) и във втория мач от четвъртфиналната серия между двата отбора и с общ резултат от 2:0 поб... цялата новина

19:45 ч., 25.03.2021 г.
Марица (Пловдив) надигра категорично Перун (Варна) в първия мач от четвъртфиналната серия между двата отбора в Национална волейболна лига при же... цялата новина

13:32 ч., 24.03.2021 г.
Волейболен клуб Хебър (Пазарджик) благодари на мениджъра на Марица (Пловдив) Борис Халачев за действията му ... цялата новина

08:33 ч., 24.03.2021 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) завърши без загуба редовния сезон в Национална волейболна лига. Маричанки победиха Слав... цялата новина

11:42 ч., 23.03.2021 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) ще изиграе днес последната си среща от редовния сезон в Национална волейболна лига. Мар... цялата новина

17:12 ч., 22.03.2021 г.
България се изкачи с още едно място нагоре в женската клубна волейболна ранглиста на ЦЕВ и вече е осма в Европа, благодарение на изявите на Мари... цялата новина

08:38 ч., 22.03.2021 г.
Само два дни след спечелването на Купата на България женският тим на Марица (Пловдив) записа поредната си чиста победа в Национална волейболна л... цялата новина

18:43 ч., 19.03.2021 г.
Волейболистките на Марица (Пловдив) отново триумфираха в турнира за Купата на България. Жълто-сините бяха безкомпромисни срещу ЦСКА и спечелиха ... цялата новина

09:52 ч., 19.03.2021 г.
Волейболистките на Марица (Пловдив) ще преследват днес шестата си Купа на България в историята си. Маричанки ще играят във финала на турнира сре... цялата новина

09:18 ч., 17.03.2021 г.
Марица (Пловдив) се класира на финала за Купа България и ще се бори за шестия си трофей в състезанието този петък, 19 март, от 17:00 часа в паза... цялата новина

08:55 ч., 16.03.2021 г.
Марица (Пловдив) спечели поредната си бърза победа в Национална волейболна лига Демакс. Шампионките надиграха Берое (Стара Загора) с 3:0 (25:19,... цялата новина

16:56 ч., 14.03.2021 г.
Волейболистките на Марица (Пловдив) победиха с 3:0 (25:19, 25:9, 25:21) гейма Локомотив (София) в отложена среща от 10-я кръг в Национална волей... цялата новина

12:29 ч., 11.03.2021 г.
Марица (Пловдив) победи ЦСКА (София) с 3:0 (25:14, 25:20, 25:19) гейма в отложен мач от 11-ия кръг в Национална волейболна лига при ржените. Дву... цялата новина

15:57 ч., 10.03.2021 г.
Станаха ясни датите на плейофите в Националната волейболна лига при жените. Четвърфиналните плейофи ще стартират на 26 март, а реваншите са на 2... цялата новина

12:58 ч., 08.03.2021 г.
Волейболистките на Марица (Пловдив) ще изиграят два поредни мача във вторник и сряда. Маричанки първо ще приемат Берое (Стара Загора) в отложена... цялата новина

08:42 ч., 08.03.2021 г.
Волейболният шампион на България Марица (Пловдив) отново стана част от инициатива "Живей Активно"! Маричанки присъстваха на празник в зимния кур... цялата новина

12:56 ч., 05.03.2021 г.
Мачът между Марица (Пловдив) и Казанлък Волей (Казанлък) от 13-ия кръг в Национална волейболна лига при жените беше отложен. Причината е положит... цялата новина

12:51 ч., 04.03.2021 г.
Волейболистките на Марица (Пловдив) ще са домакини на Казанлък Волей (Казанлък) в изтеглена среща от 13-ия кръг в Националната волейболна лига. ... цялата новина

09:39 ч., 02.03.2021 г.
Женският волейболен отбор на Марица (Пловдив) ще изиграе четири двубоя за девет дни. Двубоят от 13-ия кръг в Национална волейболна лига срещу Ка... цялата новина

09:55 ч., 01.03.2021 г.
Доскорошният старши-треньор на Марица (Пловдив) и селекционер на женския национален отбор Иван Петков спечели втори трофей с новия си отбор укра... цялата новина

16:40 ч., 26.02.2021 г.
Волейболистките на Марица (Пловдив) победиха Перун (Варна) с 3:0 (25:10, 25:9, 25:16) гейма като гости в четвъртфинална среща от турнира за Купа... цялата новина

22:20 ч., 25.02.2021 г.
Волейболистките на Марица (Пловдив) победиха Перун (Варна) с 3:0 (25:10, 25:14, 25:19) гейма като гост в отложена среща от осмия кръг на Национа... цялата новина

08:52 ч., 25.02.2021 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) не срещна трудности и победи ДКС Варна (Варна) с 3:0 (25:12, 25:12, 25:13) гейма като г... цялата новина

12:16 ч., 24.02.2021 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) ще има три поредни срещи във Варна тази седмица. Маричанки гостуват на варненските ДКС ... цялата новина

14:39 ч., 19.02.2021 г.
Двубоят между ЦСКА (София) и Марица (Пловдив) от 11-ия кръг в Националната волейболна лига бе отложен. Причината е положителен тест за коронавир... цялата новина

20:29 ч., 17.02.2021 г.
Марица (Пловдив) вече е с шест победи от шест изиграни мача от началото на сезона в Национална волейболна лига Демакс. В отложен мач от четвърти... цялата новина

11:13 ч., 17.02.2021 г.
Марица (Пловдив) научи съперника си за четвъртфиналите от турнира за Купата на България по волейбол за жени. Жълто-сините ще играят срещу Перун ... цялата новина

17:09 ч., 16.02.2021 г.
Марица (Пловдив) постигна петата си поредна победа от началото на сезона в Национална волейболна лига и се изкачи на четвъртата позиция във врем... цялата новина

13:32 ч., 15.02.2021 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) ще играе два поредни мача в рамките на около 24 часа тази седмица. Маричанки приемат в ... цялата новина

10:07 ч., 15.02.2021 г.
Още едно момиче от школата започва да тренира и да се състезава за женския отбор на Марица (Пловдив). Тя играе на поста посрещач. Става въпрос з... цялата новина

09:07 ч., 12.02.2021 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) победи Локомотив (София) с 3:0 (25:14, 25:10, 25:12) като гост в отложена среща от трет... цялата новина

12:30 ч., 10.02.2021 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) ще изиграе три от отложените срещи в Националната волейболна лига Демас. В рамките на с... цялата новина

23:42 ч., 04.02.2021 г.
Марица (Пловдив) загуби и последния си мач за настоящото издание на Шампионската лига, но за втори път взе гейм от звездния тим на ВакъфБанк (Ис... цялата новина

08:43 ч., 04.02.2021 г.
Марица (Пловдив) се представи добре в пореден мач в своята Група C на Шампионската лига, но отново не успя да запише първата си победа в тазгоди... цялата новина

00:18 ч., 03.02.2021 г.
Марица стартира със загуба втория турнир от Шампионската лига в полския град Лодз. Маричанки загубиха от френския АСПТТ Мюлуз (Мюлуз) с 1:3 (23:... цялата новина

10:38 ч., 02.02.2021 г.
От днес до четвъртък женският волейболен шампион Марица (Пловдив) ще гостува в полския град Лодз за втория турнир в Група С на Шампионската лига... цялата новина

15:44 ч., 01.02.2021 г.
Илия Динков е вицепрезидент и член на управителния съвет на Българската федерация по волейбол. Освен това е и президент на хегемона в родния жен... цялата новина

09:03 ч., 01.02.2021 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) пристигна в полския град Лодз, където от вторник до четвъртък ще участва на втория турн... цялата новина

12:49 ч., 27.01.2021 г.
Женският волейболен хегемон у нас - Марица (Пловдив), записа миналата седмица поредна победа №100 в Националната волейболна лига. Маричанки пост... цялата новина

16:30 ч., 25.01.2021 г.
Мениджърът на Марица (Пловдив) Борис Халачев коментира уникалното постижение на своя тим, който наскоро записа поредна победа №100 в Националнат... цялата новина

14:55 ч., 22.01.2021 г.
Всички мачове на Марица (Пловдив) в Национална волейболна лига са отложени до 5 февруари. Причината е превенцията срещу коронавируса и отборът д... цялата новина

08:58 ч., 21.01.2021 г.
Хегемонът в женския волейбол у нас - Марица (Пловдив), победи като гост Казанлък Волей (Казанлък) с 3:1 (25:8, 25:10, 21:25, 25:18) гейма в срещ... цялата новина

14:18 ч., 16.01.2021 г.
Волейболният шампион на България Марица (Пловдив) загуби от румънския КСМ Търговище (Търговище) с 1:3 гейма втората контрола между двата отбора.... цялата новина

11:04 ч., 14.01.2021 г.
Марица (Пловдив) разбра програмата си за втория полусезон в Национална волейболна лига при жените. След като двубоят с Берое (Стара Загора) беше... цялата новина

19:09 ч., 13.01.2021 г.
Марица (Пловдив) ще изиграе две нови контроли в залата на Лаута през тази седмица. На маричанки ще гостува румънският КСМ Търговище (Търговище).... цялата новина

09:22 ч., 11.01.2021 г.
Волейболният шампион на България Марица (Пловдив) загуби първата контрола срещу украинския Прометей (Камянске). Срещата се игра пред закрити вра... цялата новина

13:23 ч., 05.01.2021 г.
Женската национална волейболна лига се подновява в средата на януари. Първенството беше спряно от края на ноември, заради спирането на състезате... цялата новина

13:14 ч., 29.12.2020 г.
Женският волейболен хегемон в България - Марица (Пловдив), изпраща една много странна година, която премина под знака на коронавируса. През 2020... цялата новина

11:15 ч., 18.12.2020 г.
Марица (Пловдив) пуска в продажба за феновете си календара за 2021 година. Обликът, създаден от MasterArt photo studio, е доста интересен и цвет... цялата новина

15:59 ч., 10.12.2020 г.
Администраторът на Марица (Пловдив) и една от най-успешните волейболистки в историята на клуба - Ивелина Монова, стана майка на момиченце. Бебет... цялата новина

08:55 ч., 07.12.2020 г.
Един от най-успешните треньори в световния волейбол и настоящ наставник на турския гранд ВакъфБанк (Истанбул) и женския национален отбор на Турц... цялата новина

12:08 ч., 04.12.2020 г.
Двубоят между волейболния шампион Марица (Пловдив) и Берое (Стара Загора), който трябваше да се играе в неделя в Града на липите, е отложен. При... цялата новина

11:33 ч., 01.12.2020 г.
Отлични отзиви за организацията на турнира от Шампионската лига в Пловдив от всички гостуващи отбори бяха отразени в официалните сайтове на съст... цялата новина

12:37 ч., 27.11.2020 г.
Старши-треньорът на Марица (Пловдив) Лазар Лазаров призна, че турнирът в Шампионската лига е помогнал, за да се сплоти неговия тим.

“... цялата новина

08:56 ч., 27.11.2020 г.
Марица (Пловдив) показа блясък и в последната среща от домакинския си турнир в Група C на Шампионската лига, но загуби в четири гейма срещу свет... цялата новина

21:20 ч., 25.11.2020 г.
Марица (Пловдив) спечели първа точка от тазгодишното издание на Шампионска лига. Жълто-сините бяха много близо до победата срещу полския ЛКС Лод... цялата новина

09:41 ч., 25.11.2020 г.
Старши-треньорът на Марица (Пловдив) Лазар Лазаров прие доста спокойно ... цялата новина

23:30 ч., 24.11.2020 г.
Българският шампион Марица (Пловдив) отстъпи пред френския първенец АСПТТ Мюлуз (Мюлуз) с 0:3 (17:25, 19:25, 13:25) в първия си мач от Група C н... цялата новина

13:24 ч., 24.11.2020 г.
Най-младата картотекирана волейболистка в Шампионската лига през този сезон е диагоналът на Марица (Пловдив) Ива Дудова.

Ива е роденa... цялата новина

09:45 ч., 24.11.2020 г.
От днес до четвъртък женският волейболен шампион Марица (Пловдив) ще бъде домакин на цели шест от мачовете в Група С на Шампионската лига. В зал... цялата новина

10:14 ч., 23.11.2020 г.
Преди домакинството на българския шампион Марица (Пловдив) на шест срещи от Група С в Шампионската лига в зала Колодрума от клуба говориха за оч... цялата новина

14:27 ч., 18.11.2020 г.
Предвид участието на ВК "Марица" (Пд) в Шампионска лига и депозирана молба от клуба за отлагане мача от "Демакс лига" срещу отбора на "Локомотив... цялата новина

09:13 ч., 16.11.2020 г.
Старши-треньорът на Марица (Пловдив) Лазар Лазаров призна, че тимът му не е успял да изиграе достатъчно на брой контроли в чужбина, за да се под... цялата новина

13:15 ч., 15.11.2020 г.
Марица (Пловдив) спечели убедително и срещу новия варненски член на Национална волейболна лига Демакс. В първия си домакински мач за сезона, шам... цялата новина

13:01 ч., 13.11.2020 г.
Шампионките от Марица (Пловдив) приемат ДКС Варна (Варна) в първия си домакински мач от новия сезон в Национална волейболна лига. Двубоят ще се ... цялата новина

12:15 ч., 11.11.2020 г.
Абсолютният хегемон в родния женски волейбол - Марица (Пловдив), стартира новия сезон с нова екипировка. Дизайнът на фланелките е дело на българ... цялата новина

11:50 ч., 10.11.2020 г.
Вече е ясна програмата на Марица (Пловдив) по дни и часове в Група С на Шампионската лига. Заради ситуацията с разпространението на COVID-19, вм... цялата новина

15:49 ч., 06.11.2020 г.
Николай Касабов се присъедини към щаба на Иван Петков в Прометей (Камянске). Досегашният помощник-треньор и кинезитерапевт на Марица (Пловдив) о... цялата новина

16:26 ч., 02.11.2020 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) ще си сътрудничи с Берое (Стара Загора) през новия сезон, съобщиха от "жълто-синия" клу... цялата новина

18:22 ч., 01.11.2020 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) стартира с победа над Перун (Варна) с 3:0 (25:10, 25:15, 25:12) гейма в първия си мач о... цялата новина

10:39 ч., 28.10.2020 г.
Цели шест от мачовете в Група С на Шампионската лига ще се изиграят в Пловдив. Това стана ясно след като четирите отбора в групата, между които ... цялата новина

10:51 ч., 27.10.2020 г.
Последното ново попълнение на Марица (Пловдив) Джесика Агилера Карбахал даде интервю пред клубния сайт за първите си впечатления в клуба.
<... цялата новина

14:23 ч., 26.10.2020 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) разбра програмата си за първия полусезон за сезон 2020-2021 в Демакс лига. Днес беше пу... цялата новина

17:12 ч., 24.10.2020 г.
Доскорошният треньор на Марица (Пловдив) и селекционер на женския национален отбор по волейбол - Иван Петков, дебютира начело на украинския първ... цялата новина

08:49 ч., 23.10.2020 г.
Женският волейболен шампион на България - Марица (Пловдив), избра къде да домакинства през новия сезон. Жълто-сините ще играят домакинските си м... цялата новина

09:44 ч., 20.10.2020 г.
Волейболистките на Марица спечелиха квалификационния турнир в Разлог за класиране на финалите в Държавното първенство за девойки до 17 години и ... цялата новина

12:45 ч., 19.10.2020 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) ще има нов капитан през новия сезон. Това е разпределителката Петя Баракова, която е и ... цялата новина

09:02 ч., 19.10.2020 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) загуби втората контрола срещу КСМ Търговище (Търговище) с 0:3 (16:25, 14:25, 17:25) гей... цялата новина

17:48 ч., 18.10.2020 г.
Марица (Пловдив) привлече кубинската националка Джесика Агилера Карбахал. Тя  е поредното ново попълнение на клуба. Джесика е родена на 25 май 1... цялата новина

10:48 ч., 17.10.2020 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) загуби първата контрола срещу румънския КСМ Търговище (Търговище) с 1:3 (18:25, 25:21, ... цялата новина

14:27 ч., 15.10.2020 г.
Полският ЛКС Комерскон (Лодз) зае последното свободно място в Група С от Шампионска лига 2021, в която са още българският Марица (Пловдив), турс... цялата новина

12:29 ч., 15.10.2020 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) замина за Румъния тази сутрин за нови две контроли по време на подготовката. Маричанки ... цялата новина

16:13 ч., 14.10.2020 г.
Лазар Лазаров е новият наставник на хегемона в женския волейбол у нас - Марица (Пловдив). Специалистът заменя на поста най-успешния треньор в ис... цялата новина

15:17 ч., 13.10.2020 г.
Старши-треньорът на Марица (Пловдив) и женския национален отбор Иван Петков даде интервю пред сайта на жълто-сините. Пловдивският специалист ... цялата новина

21:37 ч., 12.10.2020 г.
Старши треньорът на Марица (Пловдив) и женския национален отбор Иван Петков поема украинския първенец Прометей (Камянске). Петков е подписал дог... цялата новина

10:44 ч., 04.10.2020 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) завърши наравно във втората си контрола срещу румънския Динамо (Букурещ) с 2:2 (21:25, ... цялата новина

13:26 ч., 03.10.2020 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) спечели първата контрола срещу румънския Динамо (Букурещ) с 3:1 (25:22, 25:22, 25:23, 1... цялата новина

15:47 ч., 30.09.2020 г.
Младата разпределителка Никол Миланова ще бъде част от волейболния хегемон у нас - Марица (Пловдив). Миланова е в била в школата на Славия, а сл... цялата новина

09:11 ч., 30.09.2020 г.
Мила Пашкулева ще бъде част от първия отбор на Марица (Пловдив) за новия сезон. Либерото игра като преотстъпена в последните два сезона в отбора... цялата новина

12:08 ч., 28.09.2020 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) продължава с контролите преди началото на сезона. Маричанки ще изиграят две проверки ср... цялата новина

14:35 ч., 25.09.2020 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) ще играе контрола в събота срещу националния отбор за девойки до 17 години. Проверката ... цялата новина

10:27 ч., 23.09.2020 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) отново се включи в инициативата "Живей Активно", която се проведе в София и отбеляза 15... цялата новина

09:48 ч., 21.09.2020 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) завърши наравно в третата си контрола от старта на подготовката срещу турския Едремит Б... цялата новина

12:42 ч., 18.09.2020 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) загуби първата си контрола по време на подготовката за новия сезон срещу казахстанския ... цялата новина

15:49 ч., 17.09.2020 г.
Хегемонът в родния женски волейбол - Марица (Пловдив), ще играе контроли в Турция тази седмица. Жълто-сините отпътуваха за егейския курорт Гюре.... цялата новина

15:59 ч., 10.09.2020 г.
Волейболистката на Марица (Пловдив) Добрина Христоскова ще продължи кариерата си в Словения. Младата състезателка ще играе елитния словенски Анк... цялата новина

15:49 ч., 03.09.2020 г.
Завърналата се в Марица (Пловдив) националка Десислава Николова даде първото си интервю за клубния сайт на жълто-сините.

“Чувствам се... цялата новина

12:54 ч., 02.09.2020 г.
Десислава Николова се завърна в женския волейболен шампион на България Марица (Пловдив). За волейболистката това ще е трети престой в клуба след... цялата новина

10:18 ч., 26.08.2020 г.
Женският волейболен хегемон на България Марица (Пловдив) ще започне за трета поредна година с гостуването участието си в груповата фаза на Шампи... цялата новина

09:28 ч., 24.08.2020 г.
Треньорът на Марица (Пловдив) Иван Петков коментира жребия за груповата фаза в Шампионската лига, който изпрати неговия тим в Група С заедно с т... цялата новина

15:14 ч., 21.08.2020 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) попадна в група С от четвъртия кръг в Шампионска лига. Тимът отново ще играе срещу турс... цялата новина

14:19 ч., 18.08.2020 г.
29 тима ще вземат участие в женската волейболна Шампионска лига, потвърди европейската волейболна конфередация ЦЕВ. Както вече е известно, бълга... цялата новина

09:37 ч., 17.08.2020 г.
Либерото на хегемона в родния женски волейбол Марица (Пловдив) - Жана Тодорова, говори пред клубния сайт след старта на подготовката за новия се... цялата новина

18:01 ч., 11.08.2020 г.
След редица изходящи трансфери ВК Марица най-после осъществи силен входящ трансфер за новия сезон. Националката Петя Баракова ще бъде част от ша... цялата новина

14:23 ч., 11.08.2020 г.
Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) започна подготовка за новия сезон с 9 волейболистки.

По традиция с питка, ко... цялата новина

11:53 ч., 01.08.2020 г.
Волейболният хегемон в България за последните 6 години - Марица (Пловдив), ще започне подготовка за новия сезон на 11 август. Първото занимание ... цялата новина

12:04 ч., 27.07.2020 г.
Разпределителката на Марица (Пловдив) Мирела Шахпазова ще играе през следващия сезон в румънския елитен отбор Белор (Галац).

Шахпазов... цялата новина

12:01 ч., 08.07.2020 г.
Марица (Пловдив) привлече талантлива волейболистка на Левски. Жълто-сините се подсилиха за предстоящите финали при старшата възраст с Йоанна Ата... цялата новина

21:12 ч., 27.06.2020 г.
Волейболистката на Марица (Пловдив) Симона Димитрова ще играе през новия сезон в италианския елитен отбор на Волалто 2.0 Казерта (Казерта).... цялата новина

14:36 ч., 26.06.2020 г.
Центърът на Марица (Пловдив) Христина Вучкова - Паяка ще бъде съотборничка и през следващия сезон с Емилия Димитрова. Двете ще играят в турския ... цялата новина

14:12 ч., 22.06.2020 г.
Президентът на Марица (Пловдив) и първи вицепрезидент на Българската федерация по волейбол Илия Динков даде интервю за официалния сайт на волейб... цялата новина

13:42 ч., 19.06.2020 г.
Волейболистката на Марица (Пловдив) Нася Димитрова ще играе през новия сезон в най-титулувания румънски отбор Динамо (Букурещ). Нася игра като п... цялата новина

11:39 ч., 18.06.2020 г.
Диагоналът на Марица (Пловдив) Емилия Димитрова подписа договор с турския елитен ПТТ Спор (Анкара) и ще играе в първенството на южната ни съседк... цялата новина

12:26 ч., 12.06.2020 г.
Треньорът на ВК Марица (Пловдив) U19 Диян Боюклиев беше назначен и за национален селекционер на отборите до 16 и 17 години на България. Тези две... цялата новина

10:16 ч., 07.06.2020 г.
Старши-треньорът на Марица (Пловдив) и на женския национален волейболен отбор на България - Иван Петков, даде обширно интервю пред клубния сайт ... цялата новина

13:20 ч., 05.06.2020 г.
Треньорът на Марица (Пловдив) и на женския национален волейболен отбор на България Иван Петков даде обширно интервю пред клубния сайт на жълто-с... цялата новина

12:47 ч., 03.06.2020 г.
Президентът на ВК Марица (Пловдив) Илия Динков заяви, че клубът е подал заявка за участие в Шампионската лига през следващия сезон. Маричанки уч... цялата новина