Марица се издъни в Смолян и приключи за Купата на България

09:28 / 03.09.2020
2233
Марица приключи участието си в турнира за Купата на България. Това стана факт, след като пловдивчани загубиха с 1:2 гостуването си на Родопа (Смолян) в междуобластен финал от надпреварата.

Олджай Алиев изведе жълто-сините напред в резултата в 17-ата минута. В 38-ата минута Даниел Кутев изравни. Десет минути слезд почивката Теодор Стефанов вкара за 2:1 и така донесе успеха на своя тим.

За маричани предстои домакинство срещу дебютанта в Трета лига - Югоизточна група ФК Извор (село Горски извор). Мачът от 5-ия кръг е в събота от 17 часа на стадион “Марица".

МАРИЦА: Илия Николов, Йордан Пейчинов, Величко Величков (Денис Палков), Димитър Аврамов, Даниел Спасов (Петър Печенков), Мартин Анастасов (Теодор Фърков), Милен Танчев, Олджай Алиев (Александър Параматаров), Димитър Юруков, Тодор Тимонов, Георги Георгиев (Христо Янчев). РЕЗЕРВИ: Горан Гръблев, Иван Мицев.