Ботев представи на Античния театър новия си екип, Неделев и компания го обличат утре

9737
24

ПФК Ботев избра Античния театър в Пловдив, за да презентира третия си екип, с който отборът ще играе през настоящия сезон 2020/2021, видя Plovdiv24.bg. "Жълто-черните" направиха фотосесия на мястото, което безспорно е един от символите на града.

Изборът не е случаен, тъй като основният мотив на въпросния черен екип е графично изображение по цялото продължение на фланелката фронтално и в гръб на Античния театър.

Както Plovdiv24.bg вече информира читателите си, за първи път в историята на клуба имената на играчите са изписани на кирилица. "Канарите" ще дебютират с новия екип в утрешния мач срещу Берое, който е от 20 часа на базата в Коматево.

От клуба са запазили също така детайла от титулярния екип - жълто-черния квадрат на гърба с текст "Гордостта на Пловдив“.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (24)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!