Славия пожела освободен от Ботев, но парите се оказаха малко

5083

Освободеният от Ботев (Пловдив) защитник Лазар Марин е бил близо до трансфер в Славдия. Ръководството на "белите" е искало да привлече левия бек, но не се е стигнало до разбирателство.

Марин е имал твърде високи претенции, които президентът на клуба Венци Стефанов не е пожелал да изпълни, твърди в днешния си брой "Тема спорт".

Plovdiv24.bg припомня, че преди няколко дни се заговори за вариант Марин да подсили Левски, но явно и там няма да се получат нещата.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!