Вече официално: Ботев се раздели с четирима

5410

Ботев (Пловдив) се раздели с четирима футболисти. Договорите на Радослав ТерзиевАлександър ТоневЛазар Марин и Андерсон Барбоса бяха прекратени по взаимно съгласие, съобщиха от Коматево.

ПФК Ботев пожелава на четиримата футболисти много успехи в бъдещите им професионални начинания, се казва още в официалното съобщение на клуба.

Plovdiv24.bg информира читателите си за предстоящата раздяла с Тонев, Марин и Терзиев още в началото на предсезонната подготовка.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2020/2021
Всички новини по темата: (708)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!