Министерства бавят концесията на "Лаута"

5906

Концесията на стадион "Локомотив" и тази седмица няма да влезе за разглеждане на сесията на Общинския съвет в четвъртък. Причината този път обаче не е в общинската администрация или концесионера. Председателят на ОбС Илко Илиев заяви специално за Plovdiv24.bg, че се чакат 5 съгласувателни писма от различни министерства, като 3 от тях вече са пристигнали, но другите се бавят.
Явно концесията ще се забави допълнително, тъй като е обществена тайна, че в момента в министерствата се занимават повече с предизборна политика, отколкото с това, което им е в задълженията.


Още по темата: Общината влиза в Локомотив Пд АД с 25%
Всички новини по темата: (99)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!