Ботев се добра до четвъртфиналите при юношите-старша

19:48 / 03.06.2009
3586
Юношите-старша възраст на Ботев Пловдив достигнаха 1/4 финалите на републиканското първенство след победа с 1:0 над Светкавица Търговище. Мачът бе доста скучен и не предложи нищо интересно за зрителите на стадион Христо Ботев. Единственото попадение реализира Любомир Александров с диагонален шут в 47-ата минута. Голът бе достатъчен да класира момчетата за следващата фаза, след като те успяха да направят 0:0 в Търговище и с общ резултат 1:0 продължава напред. Жребият за четвъртфиналите е в петък в София.

Стартовият състав на Ботев: Христо Радков, Деян Бекяров, Иван Светлев, Христо Кънчев, Николай Дерменджиев, Христиан Христев, Петко Василев, Димитър Мадански, Любомир Александров, Мартин Зипов, Данчо Въчев.