Косоко не хареса парите в Берое! Има ли шанс да се върне в Ботев?

7632
4

Считаният уж за сигурно ново попълнение в Берое Омар Косоко не се разбра с ръководството за условията по договора и напусна лагера на заралии в Турция. Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че бившият нападател на Ботев (Пд) се върна от ОАЕ и дори игра 15 минути в контролата на Берое при загубата с 0:3 от полския Заглембе (Любин).

За последно 31-годишният нападател игра в "Ал Оруба“ в ОАЕ, а преди това бе част от "Ал Фуджайра", където известно време треньор му беше легендата Диего Марадона.

По информация на Plovdiv24.bg мениджърът на Косоко е направил опит да проучи възможността неговият клиент отново да облече екипа на Ботев (Пд). Не е ясно какъв е отговорът на ръководството на "жълто-черните", но при всички случаи треньорът Ферарио Спасов търси футболист с неговите качества.


Още по темата: Ботев в Първа лига, сезон 2019/2010
Всички новини по темата: (746)

Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).