Марица закри успешния полусезон с пищен банкет

4158

Отборът на "Марица" закри успешния есенен полусезон в Трета лига - Югоизточна група с пищен банкет в известен пловдивски ресторант. "Отново задружни, като едно голямо семейство, футболистите, треньорския щаб и президентът на клуба Христо Христов изпратиха футболната 2019-та подобаващо", написаа официалната страница на жълто-сините във Фейсбук.

Възпитаниците на треньора Борислав Караматев приключиха есесния дял на второ място във временното класиране с актив от 40 точки (13 победи, 1 равенство и 3 загуби). Толкова точки има и третият Загорец (Нова Загора), а есенен лидер е Созопол с 41 точки.


Още по темата: ФК Марица, сезон 2019/2020
Всички новини по темата: (74)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!