Два дни почивка за "канарчетата" след разгрома от Славия

2317

Футболистите на Ботев Пловдив получиха два дни почивка от треньорското ръководство на клуба. Футболистите ще си почиват след петъчната разгромна загуба с 0:4 от Славия. Следващият изключително важен двубой на "канарчетата" е чак в неделя, 17 май с Миньор Перник. Дубълът на Ботев пък излиза срещу Славия у дома утре от 11 часа.


Още по темата: Славия - Ботев Пловдив
Всички новини по темата: (5)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!