Садъков очаква труден двубой с Пирин Благоевград

2686

Няма проблеми с контузени футболисти в Локомотив Пловдив преди мача с Пирин от 26-ия кръг на "А" група. "Смърфовете" обаче няма да може да разчитат на трима основни футболисти, които са наказани - Даксон Да Силва, Дани Кики и Фелисиен Сингбо. След изтърпяно наказание пък се връща Павле Делибашич. Двубоят с благоевградчани е на стадион Локомотив в понеделник от 16 часа.

"Настроението преди мача е добро, въпреки че преди няколко дни самочувствието на момчетата бе поспаднало след загубата от Литекс. След като изгледахме мача на запис и видяхме първите два гола, момчетата ги хвана още повече яд за загубата. Всички вече мислят за мача в понеделник", каза старши-треньорът Аян Садъков на редовната пресконференция преди шампионатен двубой.

"Мисля, че ни очаква трудна среща с Пирин. Отборът се представя добре напоследък, стигнаха финал за Купата на България. Ние обаче имаме домакинско предимство и нашият 12-и играч - вярната ни публика", каза още специалистът.

"Доколкото съм запознат само на двама-трима основни футболисти им изтичат договорите - Петър Кюмюрджиев, Стоян Ставрев и Павле Делибашич. Мисля, че се водят някакви преговори, но не съм наясно с подробности. Надявам се да бъдат положителни разговорите", допълни Садъков относно подновяването на договорите на някои от играчите на Локомотив.


Още по темата: Локомотив Пловдив - Пирин Благоевград
Всички новини по темата: (9)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).