Спартак ще участва в турнира за Купата на България
Спартак Пловдив ще се включи в турнира за Купата на България.
Вече е подадена заявка за участие в Зоналния съвет на БФС.
Жребият за първия кръг е на 25 юли, а първият мач е на 31 юли.
Спартак Пловдив ще се включи в турнира за Купата на България.
Вече е подадена заявка за участие в Зоналния съвет на БФС.
Жребият за първия кръг е на 25 юли, а първият мач е на 31 юли.
| | |||||||