Крушарски се прибра и отсече: Доволен съм от свършеното по стадиона, но от мача с Черно море не
Собственикът на Локо Христо Крушарски се прибра от чужбина и вчера веднага пристигна на стадиона.
Той е останал доволен от свършеното в очакване на първия мач на черно-белите в Лига Европа.
Босът обаче не е бил никак доволен от слабия мач и загубата от Черно море във Варна.
Той е разговарял със спортния щаб относно това, пише "Тема спорт“.
Крушарски няма да може да гледа мача в петък със Славия, тъй като отново заминава по бизнес дела в чужбина.