Героят с фамозната пета празнува днес

7737
8

Героят на Локомотив Пловдив в историческия финал за Купата на България срещу Ботев - Ален Ожболт, празнува днес. Словенският нападател навършва 23 години. Игралият за Борусия (Дортмунд) голаджия вкара единственото попадения в Дербито на дербитата, разписвайки се с пета в 73-ата минута на националния стадион "Васил Левски".

Ето какво написа по този повод една от фенските "черно-бели" страници във Фейсбук:

Честит рожден ден на Ален Ожболт! Благодарим му за всичко, което прави за Локомотив, благодарим му за златната петичка, благодарим му за това, че ни направи безкрайно щастливи! Пожелаваме му още много успехи с черно-белия екип в първенството и Лига Европа!




Още по темата: Локо в Лига Европа, сезон 2019/2020
Всички новини по темата: (934)

Виж коментарите (8)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).