Спартак с агитка в Графа, реферът свири край 15 минути по-рано

09:39 / 08.04.2019
5574
Спартак (Пловдив) постигна поредна разгромна победа в първенството на "Б" Областна група - Запад. "Гладиаторите" победиха със 7:0 при гостуването си на Вихър на стадион "Любен Луков" в Граф Игнатиево.

Още до почивката възпитаниците на Стефан Учиков нанизаха 5 безответни гола, а пред втората част добавиха нови два. По две попадения отбелязаха Петко Фанев, Любомир Цеков и Андон Андонов, а веднъж се разписа и Здравко Жилов.

На всичко отгоре реферът пожали домакините и свири край на мача в 75-ата минута. На стадиона в Граф Игнатиево имаше и фенове на синьо-белите, които подкрепяха любимия си тим.

Така след 18 кръга Спартак е непобедим на върха с голова разлика 83:0. В следващия кръг "гладиаторите" приемат на стадион "Тодор Диев" тима на Брестник.

Спартак игра в състав: Алекс Василев, Кирил Нушев, Николай Христозов, Христос Доков-к, Рангел Костурски, Костадин Калинов, Веселин Тонев, Денис Хасан, Здравко Жилов, Петко Фанев, Любомир Цеков (Митко Илиев, Андон Андонов, Мануел Костов, Михаел Пърчев, Атанас Църцев).