Преместиха Беласица - Ботев за петък

5181

Пореден петъчен мач ще изиграе Ботев Пловдив, реши днес Спортно-техническата комисия на БФС. Двубоят между "канарчетата" и Беласица бе дръпнат с един ден и вместо в събота, 18 април, ще се играе на 17-и. Двата тима са изразили съгласието си за промяната. Мачът ще се играе в Благоевград.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!